У Золочеві виступить балет «Життя»

Балет «Життя», що переміг разом із Русланою на «Євробаченні», виступить у Золочеві 1 грудня 2018 року о 16.00 год. на сцені районного Народного дому ім. І. Білозіра.

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ

Довідка
Балет Ірини Мазур «Життя» – відомий як учасник переможного проекту співачки Руслани «Дикі танці» («Євробачення-2004») та іншими гучними оригінальними постановками. За понад 25 років творчості колектив гастролював у близько 40 країнах світу. Рекорд танцівників –– 25 концертів-мюзиклів за сім днів. Найдовший концертний тур – 30 концертів протягом 20 днів у Великій Британії. Наймасовіший виступ: 100 000 глядачів у вересні 2009 року у Південній Кореї.
Незмінний режисер, хореограф та керівник балету «Життя» – народна артистка України Ірина Мазур. У 2005 році як хореограф-постановник розпочала співпрацю із Вроцлавською оперою (Польща). Солісти балету «Життя»: Володимир Мазур, Олександр Гарбарчук і Олександра Перун.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Шмигер Марії та Юрія

Святкують свій срібний ювілей подружнього життя – 25-річчя Марія та Юрій Шмигер. Дорогу хресну маму і її чоловіка вітає похресниця Оля з сім’єю. Сьогодні усі Вас спішать привітати, Бо Ви дочекались знаменної дати – Святкуєте радісно срібне весілля І нам влаштували гостинне застілля. І прагнемо нині у день цей чудовий […]