У Золочеві випускники здавали ЗНО з української мови та літератури (відео)

zno5 травня 2016 року у Золочеві випускники розпочали основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року тестуванням з української мови і літератури.

“Всього взяло участь 330 учасників. Це є 280 учнів випускників шкіл нашого району та приблизно 50 випускників минулих років та професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, які є на території Золочівського району. ” – про це розповів “Золочів.нет” методист відділу освіти Золочівської РДА відповідальний за ЗНО у районі Володимир Мурин.

Своїми враженнями про тестування поділилися учасники ЗНО Марічка Сукмановська, Роман Мандзій та Назар Ліщук.

Наступне тестування школярі проходитимуть 11 травня – з математики, 13 травня здаватимуть Історію України, 3 червня — російську мову, 6-го – іспанську мову, 7-го — англійську, 8 червня — німецьку, а 9-го червня — французьку мову.


Залишити відповідь

Next Post

У селі Ясенівці відбулося привітання дітей з Великодніми святами (відео)

3 травня в церкві Преображення Господнього Української Православної Церкви Київського Патріархату села Ясенівці відбулося урочисте привітання дітей з Великодніми святами. Настоятель церкви о.Степан Проць висловлює слова вдячності вчителю Ясеновецького НВК Фірак Оксані Іванівні, а також батькам і дітям. Окрім цього о. Степан привітав усіх із святами та запросив на Молебень […]