У Золочеві відзначили День захисту дітей

Дитинство збережи і захисти!

 

Сонячний зайчик і коник, що скаче –

Дитинство моє.

Жайвір високий і перші уроки –

Дитинство моє.

Світ із любові і сни кольорові –

Дитинство моє.

З ярмарку пряник і молодість мами

Дитинство моє.

Андрій Демиденко

 Щорічно у першочервень відзначається Міжнародний день захисту дітей.

У Золочівському РНД пройшли заходи, приурочені цьому Дню. Привітав присутніх голова Золочівської райдержадміністрації п. Ярослав Окрепкий і побажав дітям та їхнім батькам наснаги та здоров’я, наголосивши, що діти – майбутнє держави і ми повинні їм допомагати у реалізації мрій та задумів.

Настала урочиста мить – нагородження переможців районного конкурсу дитячої творчості, який проходив у Золочівському районі з 17 травня до 01 червня 2012 р.

Грамоти, подяки та нагороди учасникам конкурсу вручали голова Золочівської райдержадміністрації п. Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради п. Володимирим Недзельський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації  п. Роман Сухецький та спонсори п. Петро Бутин (керівник Золочівського районного товариства сприяння обороні України) та п. Володимир Ковбаса (керівник Золочівського відділення фонду соціального страхування  від нещасних випадків.

За вагомий внесок у культурне життя Золочівщини подякою Золочівської райдержадміністрації було нагороджено директора Золочівського РНД п. Михайла Стречика.

Представники Золочівської районної МГО «Бужани» підбили підсумки благодійного аукціону «Подаруй тепло свого серця». Загалом, завдяки зусиллям золочів’ян було зібрано 2571 грн. На зібрані кошти було придбано медичний відсмоктувач (дитячий) вартістю  1250 грн., який представники організації урочисто передали головному лікарю Золочівської ЦРЛ п. Володимиру Бойку для потреб дитячої лікарні нашого міста. Решта коштів переховано на лікування Михайлика Сипко, якому терміново потрібна пересадка донорської нирки.

Подарунком для усіх присутніх став святковий концерт «Хай щастю дитини не буде кінця», у якому взяли участь вокально-хореографічний ансамбль «Вітрила юності» (кер. Надія Зарічна), вокальний ансамбль «Джерельце» (кер. Ольга Гудима), народний танцювальний колектив «Первоцвіт» (кер. Юрій Сидорович), юна співачка Марічка Гурнацька.

 Не загубіть дитинства веселковість

В буденних справах, у дорослих снах.

Де б не були. Дитинство, наче совість

Завжди крокує поруч крізь літа.

 Стихають кроки і тьмяніють зорі,

Перестигають соняхи в серцях.

Але дитинство – то дарунок долі

І щастя йому дуже до лиця!

 Тож бережімо Гарну цю країну,

Не завдаваймо дітям болю й кривд.

І в кожну мить, у кожну світлу днину

Дитинство від недолі захистіть!

 Катерина Тихонова

Читайте також:

Відео огляд концерту до Дня захисту дітей

З любов’ю у серці.

Залишити відповідь

Next Post

Зелені свята

На восьму неділю після Великодня припадає свято Трійці. Свято має й іншу назву – П’ятидесятниця, бо саме на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового на апостолів зійшов Дух Святий. У Трійці поєднались Бог Отець, Бог Син та Бог Дух. А поєднавши у собі дохристиянські вірування свято набуло національних рис і отримало […]