У Золочеві відзначили День народження засновника скаутського руху (відео)

skautu223 лютого в Золочеві проходило святкування дня народження засновника скаутського руху лорда Бейден-Пауелла (Бі-Пі). З ціє нагоди приїхали на святкування скаутки, скаути та вовченятка з Івано-Франківська, Львова, Жовкви, Тернополя, Брюхович, Городка, загалом близько 90 осіб.
Святкування розпочалось з урочистої літургії, яку провадили отці капелани о.Сергій Крутковський та о.Юрій Галабуда.
Після апеля розпочалась довгоочікувана, особливо вовченятками, скаутська ЯРМАРКА, не дивно, адже саме вони, так по особливому готувались до неї. Що там тільки і не було і вервички зроблені своїми руками, і листівки, сережки з лілейками, факели, кнотики, підсвічники, скаутські прапорці, подушечки, фєнічки і т.д., а випічки ну просто витвір кулінарного мистецтва словами і не розкажеш.

По обіді після частування смачним борщем, який радо розливав по порціям кошовий Тарас вирушили до місця проведення ватри.
 Джерело: Католицьке Скаутство Європи в Україні

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся міжшкільний КВК «Раді познайомитись» (відео)

В Плугівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вагому роль приділяють вихованню в учнів дружнього ставлення до оточуючих. Саме з метою познайомити і здружити учнів між школами-сусідами було створено КВК на тему «Раді познайомитись». Ще в лютому школам було надіслано запрошення на змагання. А 1 березня 2013 року, саме в перший день весни […]