У Золочеві відзначили День державної служби

23 червня 2015 року в сесійній залі райдержадміністрації відбулися заходи з нагоди відзначення Дня державної служби.

«Шановні державні службовці роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави є надзвичайно великою. Вітаючи вас з професійним святом бажаю вам, що мали достойну заробітну плату, щоб був мир та спокій у державі, щиро бажаю цього. Щоб ваші діти, знайомі з гордістю могли сказати, я знаю цю людину чи цього державного службовця і ми усі його шануємо. Тож, бажаю добра, злагоди усім, підтримувати один одного у нелегкі часи для нашої країни…», – наголосив у вітальному слові голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.


Привітав з професійним святом державних службовців і в.о. голови районної ради Андрій Леськів, який наголосив, що 4 квітня 2003 року Президентом України підписано Указ про День державної служби, яке відзначаємо сьогодні, 23 червня. Я впевнений, людина, яка обирає державну службу – це людина, яка є відповідальною. На її плечі лягає відповідальність за добробут та майбутнє нашого народу і нашої держави. Державний службовець – це особлива професія, адже він несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Україна розв’язує багато складних завдань, одне з яких – формування ефективної системи державного управління, яка має гнучко реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу. Бажаю, щоб Ваші зусилля й надалі спрямовувалися на побудову демократичного суспільства, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі.

За сумлінну працю на державній службі, зразкове виконання своїх службових обов’язків окремих державних службовців нагородили грамотами райдержадміністрації і районної ради.


Залишити відповідь

Next Post

Військові капелани про поїздку на передову АТО (відео)

Днями група волонтерів із Золочева їздили на передову АТО аби відвести харчі та усі необхідні речі, що передали добродії із Золочева та з діаспори, для захисників України. Зокрема поїхали на Схід о. Михайло Сукмановський, о. Юрій Галабуда, Михайло Костик та Ігор Салабай. Поїздка видалася нелегкою ламався автомобіль та ще й […]