Як у Золочеві відзначили 203 роки від дня народження Великого Кобзаря

9 березня 2017 року у Золочеві біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулися урочистості “Послання від Пророка – Україні та світові” з нагоди 203-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Розпочалися заходи із чину панахиди пам’яті за участі керівництва району, громадських діячів, духовенства, учнівських та педагогічних колективів навчальних закладів, молоді району.

Актуальний був виступ військових з різних областей України (Львівської, Харківської, Запорізької, Дніпровської, Сумської, Одеської, Рівненської та Київської), які декламували вірші Тараса Шевченка та його поему «Кавказ». Було озвучено, що цьогоріч виповнюється 105 років з дня виходу альманаху «Вінок Т. Шевченкові із віршів» різними мовами виданого в Одесі.

Учні міських шкіл продекламували «Заповіт» різними мовами. Дитячий колектив «Древо» виконав пісню на слова Т. Г. Шевченка «Ой маю, маю я оченята». Під час заходу було нагороджено переможців обласного фіналу (ІІІ) VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка за перше та два третіх місця учнів Золочівських шкіл.

Ведучою заходу була Ольга Боса (Ольга Кіс) – письменниця Золочівського краю, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Під виконання духового військового оркестру Навчального центру Національної гвардії України покладено кошики квітів до пам’ятника Т. Шевченку.

Нагадаємо, що зранку Тараса Шевченка одягнули у вишиванку.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Оприлюднено проекту наказу щодо змін до порядку формування плану-графіка проведення перевірок платників

На офіційному web-сайті Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження змін до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків». Наказом Мінфіну України від 02.06.2015 №524 (у редакції наказу від 04.08.2016 № 723), затверджено Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків. […]