У Золочеві відзначать День Європи та День вишиванки

День вишиванки

Як “Золочів.нет” повідомили у  Золочівській РДА, 16 травня 2019 року запрошують усіх на святкування Дня Європи та Дня вишиванки.

“Щороку у третю суботу травня Україна святкує День Європи. Відзначення Дня Європи у Золочеві дасть змогу ще раз наочно переконатися у тому, що українське та європейське суспільство тісно пов’язані між собою не лише географічно, а й історично та духовно.

Цього року святковий молодіжний захід з нагоди святкування Дня Європи та Дня вишиванки відбудеться 16 травня 2019 року о 13.00 год. на площі Незалежності м. Золочева (біля пам’ятника В. Чорноволу).

Запрошуємо мешканців Золочівщини взяти участь у святкуванні.

Примітка. У разі несприятливих погодних умов заходи переносяться у сесійну залу Золочівської районної ради (вул.Чорновола, 3).

Цього ж дня Україна відзначає День вишиванки – це 16 травня, міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день пропонуємо підприємцям, службовцям районних служб, продавцям, усім громадянам взяти участь у флеш-мобі з нагоди відзначення Дня вишиванки та прийти на роботу у вишиваному одязі. ” – йдеться у повідомленні Золочівської РДА.

До зустрічі на святі.

Залишити відповідь