У Золочеві відзначать 30-ту річницю виводу військ з Афганістану

Шановні учасники бойових дій в Афганскій війні та воїни-інтернаціоналісти!
Золочівська районна рада “Пам’ять” запрошує на звітні збори присвячені 30-ій річниці виводу тодішніх радянських військ з Афганістану, які відбудуться 17 лютого 2019 року в неділю о 12 год. в приміщенні Золочівської міської ради. Після вшанування пам’яті загиблих 3-ій тост.
Золочівська районна рада “Пам’ять”

Також, 8 лютого у Золочівській РДА “Золочів.нет” затверджено план проведення заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці виводу військ з Афганістану.

8 лютого 2019 року начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату Золочівської райдержадміністрації Ольга Боса провела засідання оргкомітету з нагоди відзначення 30-ї річниці виводу військ з Афганістану. Перед присутніми виступив заступник голови Золочівської районної ради воїнів-афганців «Пам’ять» Петро Попович, який повідомив про план проведення заходів у Львові та районі.

«У Львові основні заходи відбудуться 15 лютого, у заходах візьмуть участь представники від організації», – наголосив Петро Попович. До обговорення проведення заходів у Золочеві та районі долучився начальник відділу культури та туризму Микола Решітник, заступник начальника Навчального центру НГУ з виховної роботи Олександр Загородний, члени Золочівської районної ради воїнів-афганців «Пам’ять», представник Золочівської районної ради та відділу освіти райдержадміністрації. В ході проведення зустрічі затверджено програму проведення заходів.

Програма проведення заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці виводу військ з Афганістану:

13 лютого 2019 року о 14.00 год. – просвітницька зустріч з воїнами –афганцями в читальній залі районної бібліотеки.

15 лютого 2019 року: з 10.00 год. покладання вінків та квітів на могили загиблих у селах Підлипці, Сновичі, Ремезівці, Якторів, Бортків та місті Глиняни.

17 лютого 2019 року: 12.00 год. у сесійній залі міської ради загальні збори воїнів-афганців; 12.30 год. – урочиста частина; 13.00 год. – хода від міської ради до пам’ятника учасникам локальних війн (сквер Зелений Яр, біля Миколаївської церкви м. Золочева); 13.30 год. – поминальні заходи біля пам’ятника учасникам локальних війн (сквер Зелений Яр, біля Миколаївської церкви м. Золочева).

Залишити відповідь