У Золочеві відкрили новий Центр обслуговування клієнтів ТОВ “Львівенергозбут” (відео)

Новий Центр обслуговування клієнтів ТОВ “Львівенергозбут” урочисто відкрили 6 грудня 2019 року у місті Золочеві за адресою вул.Шашкевича, 23 а.

У комфортному та зручному приміщенні наші клієнти отримуватимуть якісні послуги, які стосуються питань електропостачання: нарахування та оплати за спожиту електроенергію, отримання субсидій, тощо.

Окрім цього, відвідувачі ЦОКу мають можливість скористатись послугами розподільчої компанії у рамках співпраці з нашим генеральним партнером ПрАТ “Львівобленерго”: зміна зонності електролічильника; перевірка рахунку в термін 5-20 днів; отримання паспорта точки розподілу; звернення з питань неправильної роботи приладу обліку. В майбутньому перелік послуг ЦОКу розширюватиметься ще більше.

Для зручності відвідувачів новий Центр обслуговування клієнтів розширив графік роботи у робочі дні, а також працює і в суботу:
Понеділок – Четвер з 8.00 до 19.00 год.
П’ятниця – 8.00 до 18.00 год.
Субота – 10.00 до 14.00 год.
Без обідньої перерви.
Неділя – вихідний

Важливо, що після отримання послуг ЦОКу клієнт зможе поставити оцінку консультанту, яка обов’язково буде врахована для покращення майбутньої роботи. Cвої зауваження та пропозиції також залишайте на нашому сайті lez.com.ua та офіційній сторінці “Львівенергозбут” у Facebook. Для нас важлива думка кожного клієнта!

Окрім цього, потрібну та цікаву інформацію про наші послуги читайте на сторінках соціальних мереж Instagram і Telegram — тут Ви можете нас знайти за назвою компанії: Lvivenergozbut

Нагадаємо, що з 01 січня 2019 року запрацював новий ринок електроенергії, який передбачає поділ компаній за напрямками розподілу та постачання. Таким чином, “Львівенергозбут” виконує функції постачальника універсальної послуги для побутових та малих непобутових споживачів Львівської області та є постачальником електричної електроенергії для інших споживачів.

Next Post

Вітання для Левкович Мирослави Мирославівни

Святкує День народження, свій Ювілей, Левкович Мирослава Мирославівна. Найкращу у світі матусю, саму класну тещу та найріднішу бабусю вітають донька Оля, зять Ігор та внук Артем. Бажаємо Тобі, наша найдороща, здоров’я, щастя, добробуту, любові, радощів та гарного самопочуття. Нехай у Твоєму житті не буде лихих годин, а кожен новий день дарує впевненість у своїх […]