У Золочеві відкрили пункт збору пластикових кришечок на протези для воїнів АТО

krushkuБО БФ ОВЕС запровадила всеукраїнську акцію зі збору та переробки пластикових пляшок та окремо кришочок-закруток для протезування воїнів АТО.

“Пластикова пляшка та кришка вироблені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина або продаються, а кошти спрямовуються на протез для конкретного бійця. Дана акція водночас вирішує дві проблеми – екологічну та соціальну. Шукайте місця збору пластику – контейнери у торгівельних мережах та громадських місцях. Запрошуємо всіх доєднатись до акції! Нам потрібна допомога і волонтерів, і бізнесу, і медіа. Акцію підтримано Міністерством екології України.”-, розповідають у фонді.

До уваги мешканців Золочівщини, пункт прийому кришечок у м.Золочів знаходиться по вулиці Рєпіна, 1 (магазин “Квест”, інформаційний портал “Золочів.нет”).

Залишити відповідь

Next Post

Львівський обласний військовий комісаріат оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

В Перемишлянському районному військовому комісаріаті: Головного спеціаліста, з посадовим окладом 1218 гривень – п’ять вакантних посад. Вимоги до посади: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом в […]