У Золочеві відкрили осередок політичної партії “Укроп” (відео)

Нещодавно у Золочеві розпочав свою діяльність осередок політичної партії “Укроп”. Про мету та цілі членів “Укропу” ми запитали у керівника районного осередку партії Тетяни Легоцької.

Що таке Укроп? Слово Укроп придумали наші вороги навіть не підозрюючи, який сакральний набір літер містить воно для справжніх українців. Укроп – українське об’єднання патріотів. Назва нашої партії сама говорить за ціль партії – об’єднати патріотів.
У золочівській команді “Укропу” на сьогоднішній день є люди бізнесу, які не дивлячись на всі двадцятирічні перепони зуміли втримати свою справу, і бути успішними, є фахівці різних професій, які фахово виконують свою роботу. Об’єднує всіх одна ціль – завдяки своїм вмінням виживання, набутим за роки незалежності, бодай на місцевому рівні щось почати змінювати в цій державі, в якій на жаль за роки самостійності все перевернулось з ніг на голову. Їхні емоції, які ведуть їх у владу можна сформулювати одним словом – «Дістало».

Хто хоче долучитися до роботи політичної партії “Укроп” звертайтеся по тел.: 0977830821.

Залишити відповідь

Next Post

Приходь протягом серпня у МОНАКО, стань учасником розіграшу та отримай ПЛАНШЕТ!

УВАГА! УВАГА! УВАГА! Приходь протягом серпня у МОНАКО, стань учасником розіграшу та отримай ПЛАНШЕТ! Полювання на цінний подарунок стартує з 7 серпня 2015 року. Умови акції дуже прості: ◆приходиш у МОНАКО; ◆робиш замовлення на суму 150 грн. і більше; ◆отримуєш та підписуєш рахунок; ◆вказуєш свій номер телефону та ПІБ; ◆кидаєш […]