У Золочеві відбувся відкритий турнір із спортивного більярду

У суботу, 12 травня 2012 року,  в  більярдному клубі “Піраміда” відбувся відкритий турнір із спортивного більярду. 12 учасників із Золочівщини виборювали Кубок та медалі з дисципліни «Вільна піраміда».

Зазначимо, що на урочистому відкритті турніру були присутні голова Львівського осередку Федерації спортивного більярду України  Олександр Кривонос, голова Золочівської державної адміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Золочівської райдержадміністрації Микола Сагатий.  

Хочеться відмітити, що  дані змагання із спортивного більярду були організовані  Терезою Гевко. Організатор зробила все можливе для того, щоб змагання пройшли  на належному рівні та учасникам було комфортно виступати.

Кубок отримав  Дума Р. , почесне друге місце – зайняв Олійник М., а третє місце розділили Терлецький О. та Дуранічев В.

“Золочів.нет” вітає переможців та бажає нових перемог!

P.S. Кожної середи та суботи з 15 по 17 год. в  більярдному клубі “Піраміда” проводяться безкоштовні тренування із спортивного більярду для учнів шкіл. Більярдний клуб  “Піраміда” запрошує всіх бажаючих!

Залишити відповідь

Next Post

Випуск - 2012. Прощай рідна школо!

Кожен випускник  з радістю згадує ті чудові дні, коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає  свою першу вчительку, і перше кохання, і першу п’ятірку в щоденнику. Як  це все чудово! За роки навчання всі подорослішали. Не впізнати скромну сусідку по парті, вечірня сукня та завиті локони перетворили […]