У Золочеві відбувся творчий звіт Центру дитячої та юнацької творчості

13 травня у НД ім. Білозора відбувся творчий звіт Центру дитячої та юнацької творчості присвячений Дню матері.
Це був творчий подарунок для матерів за недоспані ночі, за їхню турботу, підтримку, розуміння, поради, переживання. Адже кожна мама для своїх дітей – острівець любові, добра, щастя, радості.
Цьогоріч був змінений формат програми. Не було таких звичних для концертів ведучих, які б оголошували назву пісні, виконавців.
Творчий колектив запросив глядачів на так звану «вулицю» – так молодь проводила своє дозвілля в давні часи в містах і селах України.

В час, коли не було телебачення, радіо, наші предки збиралися на вулиці, співали, танцювали, жартували, веселилися, на відміну від сучасної молоді, яка весь вільний час проводить перед монітором комп’ютера чи сенсорного телефону, віртуально спілкуючись зі своїми ровесниками. Раніше було живе спілкування. Я впевнена, що люди хоча і жили бідніше, але набагато цікавіше, ніж ми сьогодні в полоні інтернету.
Молоде покоління старається запозичити щось чуже, не притаманне нам, українцям: чужі свята (до прикладу Хелловін), чужі слова, які засмічують нашу мову, звичаї, обряди. А про своє, рідне нам, забуваємо.
В ЦДЮТ працює талановитий педагог, фольклорист (думаю, найкращий в районі) Чепелюк Ольга, яка відроджує і навчає дітей давнім звичаям, традиціям, обрядам. І власне на цьому святі ми повернули наших глядачів на деякий час у ті давні часи.
Маємо надію, що їм це сподобалося.

У святковому концерті брали участь вихованці фольклорного ансамблю «Древо» (кер. Чепелюк О.), вокального ансамблю «Колорит» (кер. Мельник Н.), драматичного гуртка (кер. Буртняк У.), танцювальних гуртків (кер. Грицонів М., Гнєвик Х.). Виставку робіт і подарунки для матерів організували гуртки: образотворчого мистецтва (кер. Кирилова О., Гевко Г., Литвиненко О.), рукоділля (кер. Твердохліб Н., Кутна З., Головацька М., Масник О.), бісероплетіння (Бойко О.), витинанки (Корнилюк Л.), комп’ютерний (кер. Купінська О.), Євроклуб (кер. Патрик О.).
Колектив ЦДЮТ вдячний всім, хто завітав на наш творчий звіт.

Ольга Петришин,
директор ЦДЮТ

Залишити відповідь

Next Post

До уваги пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб!

На звернення пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб Пенсійний фонд України інформує, що у зв’язку з технологічними змінами механізму проведення верифікації отримувачів пенсійних виплат змінилися строки виготовлення виплатних документів на першу декаду травня для пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб. При цьому всі пенсії, на виплату яких особи мають право, […]