У Золочеві відбувся семінар суддів

Протягом двох днів – 13 та 14 вересня 2016 року у Золочівському замку проходив семінар суддів по темі статті 6 Європейської конвенції з прав людини. Назва семінару: “Право на справедливий суд крізь призму рішень Європейського суду з прав людини”.

Перед початком заходу директор замку Надія Гупало провела для гостей екскурсію, під час якої розповіла про трагічну історію, що відбувалася у стінах Золочівського замку.

Метою семінару було поглиблення знань суддів щодо практики Європейського суду з прав людини, а саме статті 6 Конвенції (Право на справедливий суд).

Довідка:
КОНВЕНЦІЯ
про захист прав людини і основоположних свобод
Стаття 6
Право на справедливий суд

1. Кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов’язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення. Судове рішення проголошується публічно, але преса і публіка можуть бути не допущені в зал засідань протягом усього судового розгляду або його частини в інтересах моралі, громадського порядку чи національної безпеки в демократичному суспільстві, якщо того вимагають інтереси неповнолітніх або захист приватного життя сторін, або – тією мірою, що визнана судом суворо необхідною, – коли за особливих обставин публічність розгляду може зашкодити інтересам правосуддя.

2. Кожен, кого обвинувачено у вчиненні кримінального правопорушення, вважається невинуватим доти, доки його вину не буде доведено в законному порядку.

3. Кожний обвинувачений у вчиненні кримінального правопорушення має щонайменше такі права:

a) бути негайно і детально поінформованим зрозумілою для нього мовою про характер і причини обвинувачення, висунутого проти нього;

b) мати час і можливості, необхідні для підготовки свого захисту;

c) захищати себе особисто чи використовувати юридичну допомогу захисника, вибраного на власний розсуд, або – за браком достатніх коштів для оплати юридичної допомоги захисника – одержувати таку допомогу безоплатно, коли цього вимагають інтереси правосуддя;

d) допитувати свідків обвинувачення або вимагати, щоб їх допитали, а також вимагати виклику й допиту свідків захисту на тих самих умовах, що й свідків обвинувачення;

e) якщо він не розуміє мови, яка використовується в суді, або не розмовляє нею, – одержувати безоплатну допомогу перекладача.

Залишити відповідь

Next Post

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув водій трактора

Працівники Бродівського відділення поліції Золочівського відділу поліції розпочали досудове розслідування за фактом дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилась  14 вересня 2016 року, близько 05 години на польовій дорозі неподалік с.Дуб’є, Бродівського району, Львівської області. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділі поліції. “Як попередньо встановили правоохоронці, 35-річний житель Бродівського району, керуючи трактором […]