У Золочеві відбувся регіональний тенісний турнір “Галицька корона”

2-4 березня 2018 року у Золочеві провели регіональний турнір “Галицька корона”. Участь у спортивному заході взяли тенісисти із м. Золочів, м. Миколаїв, м. Стрий. 

“Турнір проходив за двотуровою схемою. У першому турі учасники змагались за коловою системою у двох групах. Другий тур – олімпійська система з розіграшем 1-7 місць. По завершенні початкової стадії змагань першу групу очолили гості, а другу – господарі. Цей паритет знайшов своє відображення як за представництвом пів-фінальних пар, так і за за ходом самих матчів. В обох поєдинках доходило до “високих” геймових рахунків 5:5. Після цього господарі робили “гостинці” у вигляді двох ключових геймів.
Підсумок турніру : 1м – Олег Медюх (Стрий), 2м – Роман Гнот (Миколаїв), 3м – Володимир Нагачевський (Золочів) , 4м – Мар’ян Олійник (Золочів) , 5м – Ігор Хоміцький (Золочів).” – розповів президент тенісного клубу “Олімп” Роман Мерещак.

Змагання проходили у спортзалі Золочівського професійного ліцею.

Залишити відповідь

Next Post

Роз`яснення ДФС: колишні суб’єкти спережиму оподаткування ПДВ

Роз`яснення ДФС: колишні суб’єкти спережиму оподаткування ПДВ до 19 березня можуть виправити помилки, допущені при визначенні ознаки у номері ПН/РК Для виправлення помилок при визначенні ознаки у номері податкової накладної платниками, які застосовували спеціальний режим оподаткування ПДВ діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, відповідно до ст.209 […]