У Золочеві відбувся обласний семінар директорів будинків культури

25 вересня у Золочівському РНД ” Просвіта” відбувся обласний семінар директорів будинків культури Рівненської та Львівської областей.

На семінарі Золочівщину представляли соліст Микола Решітник, народна капела бандуристок “Червона калина”, народний ансамбль пісні і музики “Галицькі барви”, народний танцювальний колектив “Первоцвіт”, народний вокальний ансамбль “Пори року”, юна співачка золочівського краю Оксана Квас, соліст Роман Сліпота, лауреат обласного фестивалю “Пісня буде поміж нас” Тетяна Козловська, гумор читав Михайло Сернюк, а також усіх присутніх своїм чудовим виступом зачарував народний хор НД с. Вороняки “Благовіст” та соліст Григорій Дмитрак. Як завжди, неперевершеною та неповторною ведучою заходу, була лауреат багатьох конкурсів Марія Квас.

Залишити відповідь

Next Post

Молодь обирає дзюдо

Обласний дитячий турнір з дзюдо відбувся цими днями у Новому роздолі.  На турнір приїхали діти з Новояворівська, Борислава, Золочева, Львова та Стебника. Загалом у турнірі взялили участь  більше 70-ти школярів.  Помірятися силою приїхали діти віком від восьми до дванадцяти років. Організувати та провести турнір допомагала єдиний кандидат у народні депутати […]