У Золочеві відбувся міжобласний турнір з футболу (відео)

Святкування 21 річниці від Дня Незалежності України у місті Золочеві розпочалось на стадіоні “Сокіл” із міжобласного турніру серед ветеранів, який присвячений пам’яті тренера золочівської футбольної команди “Сокіл” – Завальнюка Михайла Ярославовича. У турнірі взяли участь команди із Рогатина, Кременця, Зборова та Золочева.
У фіналі за переможний кубок боролись команди із Кременця та Рогатина. З рахунком 1:0 перемогли кременчани. Переможний гол забив Іван Сокальський. У команді переможці був і найстарший учасник футбольного турніру Дмитро Гуцанюк, якому виповнилось 62 роки. Пан Дмитро зазначає, що фінальна гра була надзвичайно важкою, бо були гідні суперники, однак фортуна сьогодні була на боці кременчан.
Золочів’яни цього року не змогли втримати минулорічну перемогу на своїй стороні. У командному рейтингу посіли лише четверте місце. За словами тренера команди Романа Грицая, золочів’янам не вистачило для перемоги хорошої фізичної підготовки, бо вік учасників команди 40-60 років.

Мар’яна Сич

Читайте також:

На матчі Україна-Чехія підтримували українську мову

У Білому Камені відбувся футбольний матч (відео)

Золочівський “Сокіл” прийняв лідера турнірної таблиці

Залишити відповідь

Next Post

«Козацькі забави - 2012» у Шпиколосах

“Село моє в пахучім цвіті Мені всміхається здаля Для мене ти одне на світі Бо тут мій край, моя земля!” Доброю традицією стало для села Шпиколос уже 21 рік незалежної України проводити “Козацькі забави”. Кожного року 24 серпня є дійсно великим святом для жителів цього патріотичного села. Козацьке свято розпочалося з […]