У Золочеві відбувся концерт з нагоди 70-річчя створення УПА

12 жовтня 2012 року в районному Народному домі відбулася урочиста академія та святковий концерт до Дня українського козацтва та 70 – річчя створення УПА.

Про величний подвиг учасників національно-визвольних змагань у своєму виступі зазначив онук члена ОУН-УПА Ярослав Безпалько – голова Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая. УПА символ незламної волі українського народу, яка жила фактично в криївках (одна з яких відновлена на Гавареччині), що боролася з могутніми загарбниками України: Радянським Союзом і фашистською Німеччиною, які плюндрували нашу землю, нищили культуру, вбивали рідну мову, душили солов’їну пісню. З вітальним словом до учасників заходу звернувся перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський.

Продовжили захід присвячений Дню українського козацтва та 70 – річчю створення УПА святково-патріотичним концертом.

Читайте також: На території музею-криївки відзначили 70-річчя створення УПА

Залишити відповідь

Next Post

У селі Солова, на Золочівщині, відбудеться урочисте відкриття пам’ятного знака Миколі Лемику

Українська історія знає багато особистостей, які цінували ідеали української державності вище за своє життя. Однією з таких постатей був наш співвітчизник Микола Лемик. Людина, завдяки якій світова громадськість дізналася про голодомор в Україні в 30-х роках ХХ століття. До цього часу не було встановлено жодного пам’ятника на рідній землі Миколі […]