У Золочеві відбувся тенісний турнір (відео)

Теніс Золочів
Теніс

У суботу, 12 грудня турнір «Challenger December 2020» у Золочеві добіг завершення. Першими на корт вийшли учасники матчу за третє місце Руслан Дума та Юрій Кулик. Це була вже друга їхня турнірна зустріч. Як і у першій, тут було вдосталь боротьби. Обидва сети завершувались тим самим тринадцятим геймом – тайбрейком. В обох Руслан мав відрив по три очки. Та все ж перемогу у матчі, а з нею і третю позицію у турнірі здобув на досвіді Юрій Кулик.
Фінальний поєдинок між Ігорем Хоміцьким та Мар’яном Олійником теж вклався у два сети. Але вже за іншою драматургією. Ігор яскраво виражений атакувальний гравець. Атака – це переможна тактика у тенісі. Але за умови, що техніка ударів бездоганна. У фіналі в Ігоря з цим складалося не найкраще. Вже із стартових геймів почала зависати подача, ударам у розіграшах не вистачало гостроти. Попри це, перший сет залишився за ним 6:3. А в другому вже Мар’ян, користаючись наданими можливостями, знайшов оптимальний для себе ритм та геометрію комбінацій. Після середини сету він, взявши чергову свою подачу, відразу закріпив її брейком. За рахунку 5:3 подавав на сет і дійшов до сетболів. Але так і не зумів їх реалізувати. Це стало переломним моментом сету, зрештою і матчу. Ігор Хоміцьким, взявши підряд чотири наступних гейми (7:5), став володарем титулу заключного турніру сезону.

Президент тенісного клубу “Олімп”
Роман Мерещак

Детально дивіться у відео.

Next Post

Вітання для Оксани Підлиської

Святкує день народження Оксана Підлиська. Дорогу маму вітають син Микола з дружиною Марією, син Андрій з дружиною Лілею та внуки Данило, Яна, Артем. Нехай буде у Вас все в порядку Добра Вам, щастя і достатку Щоб горе і смуток Ваш дім обминали Щоб сонечко ясне Вам завжди сіяло. Веселощів низку, […]