У Золочеві відбувся регіональний тенісний турнір “Галицька корона”

12 січня 2019 року у Золочеві провели регіональний турнір “Галицька корона”. Участь у спортивному заході взяли тенісисти із м. Золочів та м. Львова.

“Цього разу турнір пройшов за переваги господарів. І на відбірному етапі, де місцеві тенісисти посіли в обох групах чільні 1-2 місця, і у фінішній частині змагань, де золочів’яни стали 3-ма із 4-х півфіналістів. А у підсумку весь призовий п’єдестал виявився теж золочівським : 1-й Володимир Нагачевський, 2-й Віталій Галай, 3-й Мар’ян Олійник.

Окремо варто відзначити феєричний виступ Віталія Галая. Юний 13-річний вихованець дитячої секції ТК «Олімп» на шляху до фіналу турніру і на майстерності і на витримці та характері отримав 5 перемог над дорослими і значно досвідченішими суперниками. Та кількість таких талантів і їх досягнення могли б бути набагато більшими, якби місцева міська рада припинила нарешті багаторічне затягування питання спорудження тенісних кортів.” – про це “Золочів.нет” повідомив президент тенісного клубу “Олімп” Роман Мерещак.