У Золочеві відбулися змагання з прикладного рукопашного бою

23 березня 2019 року у Золочеві в боксерському залі відбулися змагання з прикладного рукопашного бою. Організаторами заходу є федерація Херсонського та Золочівського прикладного рукопашного бою, ГО “ДІЯ”, ГО “Шанувальників боксу Золочівщини”.
“На даному етапі ми проводимо перший турнір в Золочеві, так як у нас відкрилася секція нашої федерації – федерації прикладного рукопашного бою України. І ми проводимо перший турнір, ось якраз по наших правилах. На даний час проводиться турнір іменно для військовослужбовців Збройних сил і Національної гвардії. Поки що пробуємо для старших. В найближчий час, я думаю, що ближче до літа, буде проведено ще один турнір, але вже з підключенням великої кількості дітей.” – повідомив “Золочів.нет” Президент Всеукраїнської федерації прикладного і рукопашного бою Бутенко Генадій Анатолійович.

“Дякую хлопцям, які запросили нас виступити, нашу частину. Тому що я знав про цей зал давно, хлопці все самі зробили своїми руками, тобто ну красені реально, тобто молодці…” – розповів учасник змагань, військовослужбовець Навчального центру Валерій.

Президент Львівської федерації прикладного рукопашного бою Ігор Гнип розповів, що змагання такого рівня він проводить вперше.

Загалом, участь у змаганнях взяли 53 спортсмени. Змагання тривали понад 4 години. Під час змагання один з учасників був травмований і його забрала швидка. Згодом ми дізналися, із спотрсменом вже все гаразд. За результатами змагань було визначено переможців.


Також, бої можна було переглянути наживо на “Золочів. нет”.

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 24.03.2019

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” від 24 березня 2019 року Ви дізнаєтеся про таке. – У Золочеві відбулися змагання з прикладного рукопашного бою. – На Золочівщині через удар корови чоловік потрапив у реанімацію. – У Золочівському районі садили ліс. – Водій із Золочева скоїв наїзд на школярку у Львові, дитина […]
Золочів.нет