У Золочеві відбулися змагання з прикладного рукопашного бою

23 березня 2019 року у Золочеві в боксерському залі відбулися змагання з прикладного рукопашного бою. Організаторами заходу є федерація Херсонського та Золочівського прикладного рукопашного бою, ГО “ДІЯ”, ГО “Шанувальників боксу Золочівщини”.
“На даному етапі ми проводимо перший турнір в Золочеві, так як у нас відкрилася секція нашої федерації – федерації прикладного рукопашного бою України. І ми проводимо перший турнір, ось якраз по наших правилах. На даний час проводиться турнір іменно для військовослужбовців Збройних сил і Національної гвардії. Поки що пробуємо для старших. В найближчий час, я думаю, що ближче до літа, буде проведено ще один турнір, але вже з підключенням великої кількості дітей.” – повідомив “Золочів.нет” Президент Всеукраїнської федерації прикладного і рукопашного бою Бутенко Генадій Анатолійович.

“Дякую хлопцям, які запросили нас виступити, нашу частину. Тому що я знав про цей зал давно, хлопці все самі зробили своїми руками, тобто ну красені реально, тобто молодці…” – розповів учасник змагань, військовослужбовець Навчального центру Валерій.

Президент Львівської федерації прикладного рукопашного бою Ігор Гнип розповів, що змагання такого рівня він проводить вперше.

Загалом, участь у змаганнях взяли 53 спортсмени. Змагання тривали понад 4 години. Під час змагання один з учасників був травмований і його забрала швидка. Згодом ми дізналися, із спотрсменом вже все гаразд. За результатами змагань було визначено переможців.


Також, бої можна було переглянути наживо на “Золочів. нет”.