У Золочеві відбулося міжнародне ралі (відео)

Більше тридцяти старожитніх автомобілів із України, Польщі та Білорусії з’їхались до Золочева у рамках міжнародного ралі пам’яті академіка, Героя України – Бориса Григоровича Возницького. Захід має на меті відзначити неоціненний вклад Бориса Григоровича у справах відновлення та збереження історичної спадщини регіону, популяризувати туристичну привабливість регіону в Україні та за кордоном, сприяти розвиткові автомобілізму та автомобільного туризму, поширювати рух збереження та відновлення класичних автомобілів.
Траса ралі розпочалась о 9.00 у місті Львові, де й закінчиться завтра. У Золочеві гостей зустрічало керівництво району за українським звичаєм хлібом та сіллю. Відзначили і найкращі автомобілі. Серед них – найстарше «BMW»  1938 року випуску Ігоря Мироненка. Найоригінальнішим виявилось авто із Білорусії, а приз глядацьких симпатій отримав «Мустанг» із Польщі. Траса ралі включає відомі історичні та архітектурні пам’ятки-комплекси Золочівського, Підгорецького та Олеського замків.

Серед учасників ралі не тільки чоловіки, а й жінки, які майстерно справляються із керування. Взяв участь у змаганнях колишній золочів’янин Павло Данчеко, котрий приїхав із Києва зі всією сім’єю.
Родзинкою туристичного маршруту є святкування 52 Дня народження Горбатого Запорожця. Свято продовжиться завтра у Львові, де буде виставка старожитніх автомобілів, розрізання святкового торта (52кг) і лялькової вистави для дітей з сиротинців Львівщини, морозиво, дитячий конкурс на знання ПДР та катання на Запорожцях.

Мар’яна Сич

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

На Заріччі відзначили храмовий празник

30 вересня 2012 року,  християни відзначають день святих  Віри, Надії, Любові та їхньої  матері  Софії. Церква вшановує гідне християнське життя мучениць, сповнене  праведними вчинками, вінцем яких стала їх мученицька смерть за Христа.   Особливо величним це свято є для мешканців масиву Заріччя, що у Золочеві, адже у їх церкві в […]