У Золочеві відбулися фінальні змагання команд-учасників проекту “Школа безпеки”

16 лютого, в Золочівській загальноосвітній школі №1 ім. Степана Тудора пройшли фінальні змагання команд навчальних закладів району, учасників проекту «Школа безпеки».

Перемогу виборювали 24 колективи, які складалися з учнів віком від 11 до 16 років. Вони взяли участь у таких конкурсах, як «Наша школа – територія безпеки» (презентація команд), естафета «Лабіринт знань» та презентація постера соціальної реклами з безпеки.

За результатами загального підсумку змагань перше місце посіли учні Скварявської загальноосвітньої школи, друге місце – Ремезівського навчально-виховного комплексу і третє – Словітського НВК.

Переможці змагання нагороджені переносною звуковою активною установкою. Команда, яка стала другою, отримала сліп-чарт, а школярі зі Словіти – комплекти спортивних м’ячів.

Крім того, усі призери одержали сертифікати-запрошення до львівського «Аквапарку». Перед тим, як завітати до нього, школярі побувають на екскурсії в Головному управлінні Нацполіції у Львівській області та зустрінуться з його очільником генералом поліції третього рангу Валерієм Середою.

Нагороди переможцям вручали керівник благодійної організації «Твоє право» Олег Ільків, заступник начальника Золочівського відділу поліції підполковник поліції Григорій Марець, інспектор УОАЗОР Головного управління Нацполіції у Львівській області Олег Ломага та головний спеціаліст департаменту освіти і науки ЛОДА Юрій Савчин.

«Головним надбанням проекту, стало те, що школярі здобули знання щодо того, як убезпечити себе, своє життя та здоров’я за різних обставин, що можуть виникнути у побуті чи на вулиці, – зауважив директор благодійної організації Олег Ільків. – Однак є ще один важливий аспект. Під час реалізації проекту виникло справжнє партнерство між працівниками поліції, педагогами та учнями. У дітей сформувалася щира довіра до правоохоронців».

За словами начальника відділу освіти Золочівської РДА Володимира Бартошика, фінальні змагання проекту залишили винятково позитивні враження. «Поліцейські здобули гарних друзів серед підлітків, а ті, в свою чергу, – друзів серед поліцейських», – зазначив він.

Нагадаємо, що проект «Школа безпечного життя» був започаткований на Золочівщині у жовтні минулого року з ініціативи благодійної організації «Твоє право», Головного управління Національної поліції у Львівській області, Департаменту освіти та науки ЛОДА, а також Служби у справах дітей. Його реалізація проходила за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Метою проекту було формування у неповнолітніх навичок безпечної поведінки, запобігання дитячого травматизму, дотримання дітьми чинного законодавства та Правил дорожнього руху.