У Золочеві відбулася екуменічна Хресна Дорога

Вже традиційно у Золочеві кожного року під час Великого посту проходить екуменічна Хресна Дорога. Цього року спільна Хресна хода  відбулася 1 квітня. Приємно було бачити, як з різних сторін міста, дрібними вуличками  до центру, поспішаючи ішли люди. Народу зібралося багато, і не дарма. Адже екуменічна Хресна Дорога є дуже важливою подією для кожного золочів’янина, яка об’єднує нас всіх для спільної молитви.

Шлях Хресної Дороги розпочався від пам’ятника Маркіяну Шашкевичу та закінчився в Каплиці біля замку. Кожну стацію проповідували  представники різних конфесій. Під час Хресної Дороги  молилися в різних намірах. Хрест по черзі несли працівники освіти та культури, парафіяни храму св. Миколая Чудотворця, лікарі, військовослужбовці, працівники суду та військкомату, молодь, працівники силових структур, політв’язні, батьки і діти, підприємці, влада, військовослужбовці та священники. Разом молилися під час Хресної ходи Ісуса Христа  громадськість міста та району.

Залишити відповідь

Next Post

ДАІшників замінять відеокамери

Запровадження Національної автоматизованої інформаційної системи з сучасним технічним оснащенням дозволить скоротити кількість патрулів на дорогах, повідомив начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем МВС України Сергій Будник. “Коли запровадять таку систему, не буде необхідності в тому, щоб велика кількість бригад працювала на вулицях”, – сказав правоохоронець. За словами Будника, […]