У Золочеві відбулася творча зустріч з Мирославом Дочинцем (відео)

25 вересня 2019 року в Золочівській центральній районній бібліотеці ім. І.Франка відбулася творча зустріч з автором найбільш тиражованих в Україні книжок – Мирославом Дочинцем, організована колективом Золочівської ЦРБ за сприяння очільниці організації “Родинне дерево” С.М. Наливайко.

Мирослав Дочинець – відомий письменник з Закарпаття, публіцист, журналіст, видавець, член Національної спілки письменників та Асоціації українських письменників, Національної спілки журналістів України, лауреат Національної премії Т.Г.Шевченка, володар відзнаки “Золотий письменник”.

Автор близько 20-ти книг, чимало з яких стали бестселерами (зокрема «Многії літа. Благії літа» була видана тиражем понад мільйон примірників), охоче поділився зі мешканцями громади секретами своєї творчості, роздумами про сутність життя.

Під час зустрічі пан Мирослав коротко розповів про свої основні книги: «Криничар», «Горянин», «Світован», «Многії літа. Благії літа», «Бранець чорного лісу» та ін.

Мирослав Дочинець розповів про смислове наповнення своїх книг, відповідав на поставлені запитання. Присутні мали можливість придбати книги з автографом.

Золочівська центральна районна бібліотека ім.І.Франка

Next Post

В лісі поблизу м. Броди виявили склад застарілих артснарядів

26 вересня о 11:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що під час проведення лісогосподарських робіт в лісі поблизу м. Броди на відстані 3 км від житлових будинків, 150 м від траси Київ-Чоп виявлено 23 предмети ззовні схожі на артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни. Про це інформує Головне управління […]