У Золочеві відбулася презентація книжки “Чари Різдвяної ночі” Лесі Рупняк

22 грудня в читальній залі Золочівської районної бібліотеки відбудеться презентація книжки “Чари Різдвяної ночі” відомої української журналістки Лесі Рупняк.

Під час зустрічі у Золочеві авторка розповіла про бабцю, яка вплинула на те, що Леся Рупняк захопилася літераторством.  У книзі описані  підготовка до Різдва, українські різдвяні традиції.

Біографічна довідка
Леся Рупняк – журналіст, публіцист, культуролог. А найважливіше – наша землячка. Свого часу вона закінчила Золочівську середню школу №2, пізніше – факультет журналістики Львівського державного (нині Національного) університету ім. Івана Франка, стажувалася в Школі міжнародної журналістики (Чікаго). Працювала редактором відділу національного відродження часопису «За вільну Україну», головним редактором львівських тижневиків «Неділя», «Неділя плюс», дитячого журналу «Мавпа Фрузя», спеціальним кореспондентом «Eastern Economist» – першого в Україні американського журналу для інвесторів, а також київських видань – газет «Шлях перемоги», «Закон і обов’язок», «Нація і держава». Зараз живе у Львові, займається дослідницькою діяльністю в сфері народної обрядовості, публікується в ряді українських і зарубіжних видань.

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 23.12.2018

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” від 23 грудня 2018 року Ви дізнаєтеся про таке: – Снігопад у Золочеві та ускладнення руху. – У центрі Львова горіли торгові павільйони, постраждали люди. – Свято Миколая у Золочеві. – Відбулася презентація книжки “Чари Різдвяної ночі” відомої української журналістки Лесі Рупняк. – У церкві […]