У Золочеві відбудеться “здоровий забіг” до Дня Незалежності

Зараз настав той момент, коли все більше молоді починає усвідомлювати, що немає здорового майбутнього, без здорового способу життя. Сучасна молодь має бути завжди  креативна, енергійна, талановита, відповідальна. І приємно, що саме така молодь є у нашому місті Золочеві.

З ініціативи активістів Автономного опору у Золочеві відбудеться  забіг під назвою: “ЗВІЛЬНИСЬ від АЛКОГОЛЬНОГО та ТЮТЮНОВОГО РАБСТВА! СТАНЬ НЕЗАЛЕЖНИМ!”

Метою цього заходу є залучення молоді до здорового та свідомо тверезого способу життя, замінити легальні наркотики (алкоголь і тютюн) на спорт.

Дата та час події: 24 серпня 2012 року, початок  о 14:30

ПЛАН ЗАХОДУ:

Пробіг від пам’ятника ТАРАСУ ШЕВЧЕНКУ до міського ставу, більшість знає як (Комсомольське озеро) з обливанням холодною водою (купанням) у озері, поверненням тією ж дорогою.

ДЕТАЛІ: пробіг середнього темпу

ЦІЛЬ: добігти від місця старту до фінішу всіма учасниками забігу

НЕОБХІДНЕ: рушник, купальник (плавки), сухий змінний одяг

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ: ПАМ’ЯТНИК ТАРАСУ ГРИГОРОВИЧУ ШЕВЧЕНКУ

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ: Організатори очікують та запрошують свідомих та небайдужих людей, які розуміють цінність здоров’я та прагнуть його популяризувати на славу Бога, благополуччя України та зростання нашої НАЦІЇ.

Залишити відповідь

Next Post

0 10 год., 23 серпня, на Стадіоні "Сокіл" - встановлення рекорду України, у Золочеві !!!

У Золочеві встановили рекорд України !!! (відео)  Програма заходу: 1. Шикування учасників, що зголосилися взяти участь у встановленні рекорду (збір о 9 год.); 2. Підняття державного прапора України (10 год.); 3. Встановлення рекорду України; 4. Вручення паспортів України громадянам, яким 23-24 серпня виповнюється 16 років; 5. Танцювальний флешмоб; 6. Закриття […]