У Золочеві вчили та показували методів безпечної енергетики (відео)

energy15 липня у Золочів завітала група волонтерів в рамках інформаційного туру “За безпечну енергетику” з метою проінформувати мешканців про можливості енергозбереження і шляхи безпечного енергозбереження країни.
Ініціатором туру є Національний екологічний центр України. Дана організація існує вже 23 роки і весь цей час її волонтери розповідають про те, як досягти енергетичної незалежності і не перетворити країну на пустелю.
Дана проблема є дуже актуальною сьогодні, коли в Україні енергетична криза. Адже енергозбереження і відновлювальні джерела енергії позбавлять нас залежності від Росії.
Сьогодні, усі охочі мали нагоду побачити і зрозуміти як працюють відновлювальні джерела енергії, дізнатися про потенціал енергозбереження в Україні. Також запитати чим загрожує видобуток сланцевого газу, експлуатація старих ТЕС, продовження роботи атомних енергоблоків і чи є альтернатива?

Детальніше дивіться у відео:


Залишити відповідь

Next Post

Разом допомагаємо нашим військовим

Як ми повідомляли раніше, на виконання пропозиції депутатського корпусу Золочівської районної ради Громадською радою при голові районної ради було організовано збір доброчинних коштів на потреби Української Армії, що воює в зоні АТО. Інформаційному порталу “Золочів.нет” у  районні раді розповіли, що за два тижні роботи зібрано 10200 (десять тисяч двісті гривень), […]