У Золочеві в дні пам’ятних дат майорітиме червоно-чорний прапор

У Золочеві в дні пам’ятних дат майорітиме червоно-чорний прапор за таке рішення проголосували депутати міськради. Про це “Золочів.нет” повідомив депутат Золочівської міської ради Дмитро Колодка.

“22 лютого 2018 року, відбулася чергова сесія Золочівської міської ради, на якій, за ініціативи депутатів-свободівців, ухвалили рішення про підняття у місті Золочеві червоно-чорного прапора боротьби ОУН-УПА під час пам’ятних дат української історії національно-визвольної боротьби.” – йдеться у повідомленні Дмитра Колодки.

Згідно прийнятого рішення, також рекомендовано керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у дні, затверджені в додатку до цього рішення:

Перелік дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам’яті Героїв

1 січня – День народження голови проводу ОУН – Степана Бандери.
3 лютого – Створення ОУН.
5 березня – Річниця з дня смерті генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича.
21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій.
Четверта неділя травня – свято Героїв.
14 червня – День народження полковника Армії УНР, коменданта УВО, першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця.
30 червня – Проголошення Акту відновлення Української держави, день народження генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА, голови секретаріату УГВР Романа Шухевича.
30 липня – створення УВО.
14 жовтня – День захисника України, День створення УПА.

До слова, під час відзначення важливих дат у минулі роки з ініціативи Дмитра Колодки на балконі міської ради вивішували червоно-чорний стяг.