У Золочеві тим, хто стоїть на Майдані у Києві, заспівали «Многая літа» (відео)

majdanЩоб підтримати Євромайдан у Києві у Золочеві вийшли на площу Незалежності мешканці міста та району.

Тут спільно молилися за український народ, за тих людей, що кожного дня стоять на Майдані у Києві виборюючи справедливість та кращу долю для українського народу. Бажаючі виголошували промови. Також люди скандували гасла Євромайдану.
На завершення хор Василіанської церкви заспівав  “Боже, послухай благання”. Тим хто стоїть на Майдані, хто хворий у лікарні, усією громадою заспівали «Многая літа».
Також на Золочівському Євромайдані було повідомлено, що у Київ кожного дня їдуть автобуси.  Хто хоче поїхати до Києва, може звертатися у Золочівський Штаб національного супротиву, районний страйковий комітет, який знаходиться по вул. Шашкевича, 8 ; тел. : 4-21-30.


Залишити відповідь

Next Post

Євромайдан вночі укріпився на розширених барикадах

Розширений євромайдан вистояв ніч, люди добудовували нові барикади. Там чергували депутати від опозиції. “Найвіддаленіший пост від Майдану розміщений на перетинах провулку Кріпосного з вулицями Грушевського та Інститутській. Барикади зведені. Залізні конструкції навіть зварені”, – написав у своєму Facebook нардеп Олег Медуниця. Вулиця Грушевського поряд із Кріпосним провулком, навпроти Маріїнського парку. […]