У Золочеві триває ремонт площі Вічевої (відео)

На календарі 9 грудня 2021 року, у Золочеві вже пішов п’ятий рік, як триває реконструкція площі Вічевої. Люди працюють попри сніг та мороз.

Раніше обіцяли завершити ремонт осінню, що вже минула.

Нагадаємо, що 20 жовтня 2017 року на площі Вічевій у Золочеві розпочали роботи по реконструкції. За даними Золочівської РДА станом на вересень 2021 року, загальна кошторисна вартість проєкту складала 62,7 млн грн.

А за попередньою інформацією, згідно з даними сайту Prozorro, у 2017 році реконструкція площі Вічевої, вул. Шашкевича та прилеглих вулиць в місті Золочеві вартувала понад 33 мільйони грн

Коли будуть правдиво завершені роботи та скільки вартуватимуть у підсумку, час покаже. У будь-якому випадку потрібно дякувати платникам податків, адже без них на площу не було б грошей, незалежно від того хто “потягне на себе ковдру”, що “зробив площу”.

Наживо: онлайн камера у м. Золочів на площу Вічеву ТУТ.

Next Post

У Золочеві відкрився оновлений супермаркет "Наш край" (відео)

У оновленому супермаркеті “Наш край” Ви можете придбати, поласувати та скуштувати такий асортимент товарів: кулінарія, жива та охолоджена риба, свіже м’ясо, власна випічка, піца, кава, продукція власної коптильні. А також у передсвятковий час тут Ви зможете потурбуватися та придбати подарунки для найвибагливіших любителів солодощів. Завжди раді Вам. Чекаємо Вас за […]
Наш край