У Золочеві триває будівництво дитячого будинку сімейного типу

У місті Золочеві триває будівництво дитячого будинку сімейного типу на вул. Львівській, 48 в. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

“Кошти, які скерували на будівництво цього об’єкту, передбачили з субвенції з державного бюджету між місцевими бюджетами області у розмірі понад 1,9 млн гривень.

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. В Золочівському районі на первинному обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 50 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них потребують влаштування в сімейні форми виховання 3 дітей зазначеної категорії.

У Львівській області 158 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування потребують влаштування в сім’ї громадян. З них: 26 дітей перебувають в закладах системи МОЗ, 68 перебувають в закладах інституційного догляду системи МОН, 16 перебувають в закладах системи Мінсоцполітики, 7 перебувають в закладах створеними громадськими та релігійними організаціями, 41 навчаються в ВНЗ, ПТУ, інше.” – йдеться у повідомленні ЛОДА.

Залишити відповідь

Next Post

Майстер-клас із слінгоносіння

Психолог і слінгоконсультант Анастасія Хромей провела у Золочеві лекцію та майстер-клас із слінгоносіння та розповіла, що це корисно з фізіологічної та психологічної точки зору. “Слінгоносіння це зручно, це мобільно, це комфортно і приємно і для батьків, для того хто носить і для дитинки самої.” – розповідає Анастасія Хромей. На гадаємо, […]