У Золочеві ставлять нові контейнери для сміття

З 1 листопада 2012 року розпочало свою діяльність щодо збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території міста Золочева ТзОВ «Еко Баланс Золочів». Про, що свідчать розставлені по всьому місту новенькі сміттєві контейнери.

На новій лінії із сортування сміття максимально відсортовуватимуть ті відходи, які підлягають вторинній переробці: папір, скляні пляшки, пластик тощо, з прагненням мінімалізувати кількість захороненого непотребу. Тому з цією метою встановлюють нові контейнери для сміття.

Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету Золочівської міської ради 30.08.2012 року № 301 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії» (http://zolochiv-rada.org.ua/wp-content/uploads/2012/10/vuk30082012.pdf) затверджено та введено в дію протоколу від 27 серпня 2012 року конкурсного комісії при виконавчому комітетові Золочівської міськради з визначення Виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації ТПВ на території м. Золочева визнано ТзОВ «Еко Баланс Золочів». У конкурсі брало участь два учасники: ТзОВ «Еко Баланс Золочів» та ТзОВ «Еко Баланс ТЕР».

Читайте також:

На вулиці Львівській встановлено “лежачих поліцейських”

Залишити відповідь

Next Post

«Дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету» 5-19 листопада 2012р.

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом – це день, який служить нагадуванням всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає. Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений IDF (Міжнародною діабетичною федерацією) і ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров’я) 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим […]