У Золочеві сортуватимуть сміття

З 1 вересня санітарну очистку м. Золочів проводитимуть на нових засадах: на новій лінії із сортування сміття максимально відсортовуватимуть ті відходи, які підлягають вторинній переробці: папір, скляні пляшки, пластик тощо з метою мінімалізувати кількість захороненого непотребу.

Про це  повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на міського голову Золочева Ігоря Гриньківа.

За словами мера, приватне підприємство «Золочівекобаланс» приступило до монтажу лінії із сортування сміття на полігоні твердих побутових відходів Підприємець за власні кошти закупив 100 нових сміттєвих баків, які будуть встановлені по всьому місту, та сміттєвоз. Загальна сума інвестицій підприємством «Золочівекобаланс» складе близько 3 млн грн..

«Ми чи не єдина міська рада на Львівщині, яка виготовила документацію на полігон ТПВ та матиме лінію із сортування сміття, адже згідно з загальнодержавною програмою, з 2013 року захоронення відходів без сортування буде заборонене» – сказав Ігор Гриньків.

За його словами, торік вдалося розширити полігон для сміття – з 4 до 8 га. Вже цього тижня Золочівська міська рада оголосить конкурс щодо визначення переможця на вивезення твердих побутових відходів.

За матеріалами: zik.com.ua

Дивіться також:

Відеорепортаж про капітальний ремонт вулиць міста Золочева

У центрі Золочева розпочали встановлення бордюрів

У парку Гуси-лебеді ремонтують фонтан

Залишити відповідь

Next Post

115 випускників Львівщини отримали найвищий результат на зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року

На Львівщині успішно проведені основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2012 року. Про це повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти для участі в ЗНО-2012 зареєструвалось 38 159 абітурієнтів на різну кількість предметів – від 1-го до 4-х. Про […]