У Золочеві школярі складали ЗНО

Цього навчального року випускники закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) здають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з 3-х предметів: українська мова, математика або історія України і третій предмет за вибором учасника. Хоча для вступу у вищі навчальні заклади абітурієнти могли вибрати 4 предмети. ЗНО триватиме з 22 травня по 13 червня. Додаткова сесія – з 02 по 11 липня.

У Золочівському районі для проходження ЗНО зареєструвалися 266 випускників ЗЗСО. 22 травня наші випускники здавали математику у м.Красне та м.Буськ. У Золочеві тестування відбувалося 24 травня (українська мова і література) в 2-х пунктах тестування (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2; 458 учасників). Також цього року здають ДПА у формі ЗНО з української мови студенти профтехучилищ, технікумів та коледжів (170 учасників – Золочівський коледж НУ «Львівська Політнехніка», Золочівський коледж ЛНАУ).

У Золочеві відбудеться ще тестування з історії України 06 червня. Решта предмети учасники здають у м.Львові у визначених пунктах тестування.

Для проведення ЗНО підготовлено і залучено понад 100 педагогічних працівників для роботи інструкторами, старшими інструкторами, черговими.

Відділ освіти здійснює підвезення учасників ЗНО до пунктів тестування. Про це “Золочів.нет” повідомив Володимир Мурин – методист РМК, відповідальний за ЗНО.