У Золочеві школярі підтримали акцію “Замість квітів – допомога армії”

dzvonukУ Золочівській загальноосвітній школі № 4 батьки та діти на 1 вересня вирішили замість квітів допомогти армії. Кошти, які планували витратити на квіти  принесуть у школу і кинуть у  скриньку для військовослужбовців, що захищають Україну у зоні  АТО.

“Зараз ті кошти більше потрібні там, бо якщо ми зможемо врятувати хоч одне життя – це буде маленька, але перемога проти окупанта.Ті кошти, які я передаю на АТО –  крапля в морі, а хотілося би більше допомогти. А ще в четверговому Народному Слові було написано, що зараз у Фонді збору коштів на АТО пусто (п. Бундз). Тому подумала, навіщо вчительці 15-20 букетів, які зав’януть. Всі батьки до яких я дзвонила, підтримали акцію. Надіюся, що вчителі нас зрозуміють і підтримають.” – розповіла “Золочів.нет” Ірина Горохівська-Семираз.

Ініціатива «Замість квітів – допомога армії» набуває поширення по всій Україні.

Закликаємо, й інші школи Золочівщини теж підтримати таку акцію, тим самим допомогти військовослужбовцям, що захищають усіх нас  на сході України.


Залишити відповідь

Next Post

Золочівські баскетболісти долучилися до акції Ice Bucket і підтримали армію (відео)

Золочівські баскетболісти долучилися до акції Ice Bucket та підтримали армію. Хлопці передали естафету фанатам Falcons м.Золочів, Христині Бойко та Ромі SOLTIKу (Микитин). Кошти на армію баскетболісти передали Золочівській Самообороні, яка доставляє допомогу військовослужбовцям в зону АТО. Суть акції: 1. Обливаєтеся відром холодної води 2. Знімаєте це на камеру чи смартфон […]