У Золочеві шахрай продав один гараж одразу п’ятьом різним особам

До Золочівського райвідділу міліції із заявами звернулося 5 жителів міста – мешканці одного під’їзду, які стверджували, що їх знайомий продав їм гараж, отримавши за це від покупців гроші.
Але до омріяного об’єкта нерухомості їм так і не вдалося потрапити – чоловік примудрився продати один і той самий гараж одразу п’ятьом різним особам. За це чоловік отримав кругленьку суму, яка сягнула 30 тисяч гривень . Про це сьогодні, 27 липня, повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на першого заступника начальника Золочівського РВ УМВСУ у Львівській області Андрія Германовича.

Як вдалося встановити правоохоронцям Золочева, свою нерухомість чоловік продавав упродовж декількох місяців – з березня по червень, а потерпілі звернулися до міліції лише тоді, коли зрозуміли, що їх ошукали.

За фактом шахрайства проти чоловіка порушена кримінальна справа. За аферу із гаражем йому загрожує позбавлення волі терміном до 3 років, або ж доведеться сплатити кругленьку суму – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів.

Джерело:  zik.ua

Залишити відповідь