У Золочеві рятувальники провели пожежно-тактичні навчання

15 грудня 2017 року у Золочеві рятувальники проводили пожежно-тактичні навчання. До навчань було залучено служби цивільного захисту – пожежників, поліцію, медиків, газову службу та ін. Навчання проходили на території Золочівського управління водного господарства.

“Були залучені відповідно підрозділи державної служби з надзвичайних ситуацій Золочівського району, а також служби цивільного захисту м. Золочева і Золочівського району також. Значить ми побачили сьогодні, що належним чином організована взаємодія, що підрозділи і служби цивільного захисту здатні виконувати свої завдання і організувати належну взаємодію для того, щоб не допустити в першу чергу людських жертв і відповідно набуття масштабів надзвичайної ситуації.” – розповів “Золочів.нет” заступник начальника управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Львівській області полковник Микола Гуменюк.

Детальніше про навчання дивіться у відео:
Залишити відповідь

Next Post

Програма “Вітання” | 17.12.2017

У цьому випуску програми слова вітання звучать для Тараса Подвірного, Андрія Нікельського, Ганчук Лесі Богданівни, Андрія Вишинського, Ірини Довганик, Пайташа Володимира Григоровича, Вернюк Богданни Йосифівни, Загурського Ігоря Богдановича. Пісню дарують Ірина Лукаш та гурт «Fresh cover band». Ведуча програми Ірина Лукаш. Поділіться цим у соцмережах: