У Золочеві розвивають дітей за японською методикою (відео)

Усі ми хочемо, щоб наша дитина була успішною людиною.
Тому дуже важливо працювати над розвитком дитини з самого дитинства, поки її мозок ще пластичний і максимально сприйнятливий, а здатність до навчання найбільш висока. І одним з найкращих способів розбудити і розвинути розумові здібності дітей є ментальна арифметика. Свій другий День народження відзначає центр розвитку дитини «Indigo Mental Club Zolochiv».

Заняття проводяться у цікавій ігровій формі, на яких
дитина крім того, що вчиться рахувати за методикою ментальної арифметики, розвивається під час спеціально підібраних розвиваючих ігор на кмітливість, розвиток пам’яті, логіки, концентрації уваги. На першому етапі дітей навчають додавати і віднімати числа на абакусі (спеціальних японських рахунках). У цей період тренується дрібна моторика, просторове і логічне мислення. Далі переходять на ментальну карту – картину із зображенням абакуса. І на наступному етапі – виконують арифметичні дії за допомогою візуалізації процесу. Учені з’ясували, що близько 95% населения планети, навчаючись за класичною шкільною програмою, розвивають лише ліву півкулю, і, в подальшому житті, використовують тільки її. Людей, у яких одночасно і гармонійно працюють обидві півкулі, всього 5%, але саме у них яскраво виражені творчі і інтелектуальні здібності, що допомагають їм реалізувати себе в житті. Навчання ментальній арифметиці забезпечує одночасну і гармонійну роботу двох півкуль, допомагаючи дитині повною мірою розкрити свій потенціал. Діти з захопленням приходять на нові заняття, щоб дізнатись щось нове, а також з гордістю демонструють нові власні рекорди та навички.


Звератйтеся за адресою: м. Золочів, вул.Кармелюка, 12 (2-й поверх «Рукавички» на вул. Львівській). Для запису звертайтесь за тел.: (068) 93 73 592.