У Золочеві розгорнуто пункт вакцинації населення вихідного дня (відео)

Вакцинація
Вакцинація

У Золочеві і не лише розгорнуто пункт вакцинації населення вихідного дня. Кореспонденти “Золочів.нет” спілкувалися з медиками та людьми, котрі прийшли на вакцинацію у суботу.

46 людей, які отримали щеплення від COVID-19. Такий результат суботи – першого вихідного дня. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.

Нагадаємо, завтра 27 червня у Центрі вакцинації вихідного дня населення проти COVID-19 знову відбуватиметься вакцинація з 10:00 до 14.00.

Центр розташований у Золочівському палаці культури ім. І.Білозіра, що по вул. Чорновола, 1.
Запрошують вакцинуватися усіх віком від 18 років та старших, при собі мати: паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон.

Про вакцинацію розповіли лікар-ПЕДІАТР загальної практики — сімейної медицини Бурик Олена Василівна,
лікар загальної практики — сімейної медицини Ядушинський Ярослав Йосифович та старша медична сестра поліклінічного відділення Золочівської ЦРЛ Барановська Марія Григорівна.

Детально дивіться у відео.

Next Post

У Золочівському районі внаслідок пожежі згорів магазин

Золочівський район: внаслідок пожежі згорів магазин із сендвіч-панелей. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області. “25 червня о 02:48 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в с. Куткір Золочівського району в магазині з сендвіч – панелей, критому бляхою, розміром 4×6 м. До місця […]