У Золочеві проводиться активна робота по створенню ОСББ

Станом на 1 вересня 2012 року у Львівській області створено 973 ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), що є одним із найкращих показників по кількості створених ОСББ в Україні, – про це повідомив начальник головного управління ЖКГ Львівської облдержадміністрації Ігор Цейтлін.

За його словами, на обслуговуванні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків перебуває 1169 будинків загальною площею 2552,1 тис. м2: «У місті Львові функціонує 456 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які обслуговують 488 будинків площею 1413,3 тис. м2 .  Питома частка ОСББ створених у м. Львові становить 47 % від загальної кількості ОСББ Львівської області», – зазначив І.Цейтлін.

Одночасно проводиться активна робота по створенню ОСББ у м. Дрогобичі, де функціонує 85 ОСББ, відповідно у м. Стрию – 40 ОСББ,  м. Золочеві – 88 ОСББ, м. Броди –  43 ОСББ,  м. Самборі – 32 ОСББ,  Трускавець – 28 ОСББ.

Читайте також:

Семінар в рамках проекту “Шляхом ОСББ до самостійних територіальних громад”

Залишити відповідь

Next Post

Школи Золочівщини готові до опалювального сезону

На сьогодні у Львівській області є 495 котелень, в яких виконано регламентні роботи і які повністю готові опалювального сезону. Це – 96,1% від потреби, однак до початку сезону будуть завершені роботи з підготовки усіх котелень області.  Про це під час засідання Колегії Львівської ОДА розповів голова облдержадміністрації Михайло Костюк. Керівник […]