У Золочеві проводять виїзні церемонії розписки молодят

Виїзна церемонія передбачає особливе місце проведення, перш за все, окреме від стін РАГСу. Місце проведення ви обираєте на свій смак. Наступним немало важливим моментом є оформлення та технічне забезпечення самої площадки. Класичний варіант – це зона для гостей, яка розділяється на дві однакові половини доріжкою в центрі по якій проходитимуть наречені. Можливі також інші варіанти розміщення гостей та центральне місце реєстрації шлюбу.

Головне місце розпису молодих може бути під весільною аркою – з квітів, великих сердець з пелюсток квітів або ж замість них можна повісити банер з авторським дизайном та ініціалами молодих чи їхнім сімейним гербом, який можна замовити у магазині “Квест» м.Золочів, вул.Героя України Степана Бандери, 1 .

Необхідним атрибутом може бути столик, на якому ви будете розписуватись, а також для келихів шампанського і т.д.

Особливу атмосферу створює музика, яка визначає та підсилює емоційний настрій гостей та наречених. Музику під час виходу нареченої та всієї церемонії можете вибирати самі.

Вашою ведучою може бути працівниця РАГСу або наш церемонімейстер, який проведе церемонію по вибраному вами сценарію. За вашим бажанням ви можете написати особливі клятви, які створять приємний та незабутній момент у вашій церемонії. Стиль виїзної церемонії вибираєте на свій смак.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: 0635216955 – Сергій, 0635216861 – Юля

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

18 та 19 липня на Львівщині оголошено Днями жалоби

У зв’язку з похоронами військовослужбовців 24-ої окремої механізованої бригади імені Данила Галицького, що загинули 11 липня під с. Зеленопілля Луганської області, 18-19 липня оголошено жалобу у Львівській області. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА. На території області на знак скорботи за загиблими у Дні жалоби рекомендують приспустити Державний прапор […]