У Золочеві провели “Ярмарок спорту” (відео)

boks18 вересня на стадіоні “Сокіл” відбулось масове спортивне свято “Ярмарок спорту”, присвячене Дню фізичної культури та спорту та приурочене до завершення “Олімпійського тижня”.

Господарями заходу були вихованці усіх відділень Золочівської ДЮСШ, секції кіо-кушинкай карате, секції великого тенісу, шахового гуртка Центру дитячої та юнацької творчості та вихованці Золочівського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Юні спортсмени мали можливість запрезентувати широкому загалу учнівської молоді свої види спорту та продемонструвати власні спортивні досягнення та вміння. Показові виступи та поєдинки супроводжувались коментарями ведучого про історію створення секцій, ведучих тренерів-викладачів та кращих вихованців – переможців змагань та турнірів Міжнародного, Всеукраїнського, обласного та районного рівнів.

На завершення свята голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський вручив Подяки за сумлінну працю та вклад у розвиток фізичної культури та спорту району кращим тренерам та керівникам секцій. Грамотами нагороджено і найактивніших юних спортсменів з кожного представленого виду спорту. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик вручив комплекти спортивної форми кращим футбольним командам навчальних закладів району. Боксерські рукавиці та футбольні м’ячі отримали вихованці ДЮСШ.

Організаторами заходу були сектор молоді та спорту райдержадміністрації, Золочівська дитячо-юнацька спортивна школа та методичний кабінет відділу освіти райдержадміністрації.

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський замок запрошує на відзначення Дня європейської спадщини

З нагоди святкування Дня європейської спадщини в неділю, 20 вересня, вхід у Золочівський замок БЕЗКОШТОВНИЙ. Запрошуємо відвідати музей з 10.00 до 17.00 год. Дні європейської спадщини, проходять щороку у вересні по всій Європі. Усі заходи в рамках святкування є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста. […]