У Золочеві провели тенісний турнір

Прихильна до літніх видів спорту друга половина весни дозволила дитячій секції ТК «Олімп» провести повноцінний підготовчий цикл до сезону на відкритому повітрі. Турнір «День міста», що пройшов з 23 по 27 травня на майданчику міського парку «Здоров’я», став заліковим для цього періоду підготовки юних тенісистів.

На участь у турнірі заявилось два десятки школярів, хлопців та дівчат. Учасники змагань були поділені на три вікові категорії. У фіналі серед наймолодших 12-річних спортсменів за першість змагались Володимир Грицьків (ЗОШ № 2, 4Б ) та Ярослав Павлишин (ЗОШ № 1, 2Г). Для виявлення переможця довелося провести повноформатний 3- сетовий поєдинок. У напруженій та рівній боротьбі, показавши характер, титул здобув Ярослав Павлишин. Третім завершив турнір Олександр Федьковський (ЗОШ № 2, 6В) , четвертою – Анастасія Юрчук (Шк.рад. 5 кл)
Фінал категорії до 14р. став теж 3- сетовим. Тут свою готовність підкорювати найвищі тенісні ступені продемонстрував Арсен Маркевич (ЗОШ № 2, 6А). Це його перша турнірна перемога за два останніх сезони. Друга позиція у його опонента Тараса Ковбаси (Шк.рад. 6 кл). А наступні позиції у представників однієї школи, Школи радості. Більше того, всі вони , включаючи срібного призера, – однокласники. Тож третій – Віталій Ананьєв, четвертий – Дмитро Солонинка, п’ятий – Віктор Солтовський. Класний керівник такого тенісного класу Михайло Омелянович Гарматюк.

У категорії до 16р. на цьому турнірі обійшлось без несподіванок. На 100% передбачуваний склад фіналістів та на 90% передбачуваний його результат. Тож переможець –Віталій Галай (ЗОШ № 4, 7А), другий – Давид Мартинишин (Шк.рад. 8 кл). Далі місця розподілились таким чином : 3-й Арсен Третяк (ЗОШ № 2, 7А), 4-й Ярослав Мельник (ЗОШ № 1, 7Г), 5-й Дем’ян Барабаш (ЗОШ № 1, 10А).

Але були на турнірі і сюрпризи. Це – зустріч тенісних поколінь, адже так багато їх пройшло через клубну школу з часу її заснування. З майбутніми чемпіонами зустрілись сьогоднішні лідери золочівського тенісу. Мар’ян Олійник, Ігор Хоміцький, Павло Мудрик – якраз вони відкривали еру дитячого тенісу у Золочеві понад 20 років тому. Всім юніорам, звичайно, захотілось перевірити живих чемпіонів. А поєдинок поколінь символічно провели на майданчику, де по генплану передбачено спорудження тенісних кортів. Подібна акція відбувалась і рік тому, коли міська рада, всупереч неодноразовим зверненням тенісного клубу за наполяганням міського голови І.Гриньківа прийняла ухильне рішення. Ще один рік витрачено лиш на те, щоб констатувати : ситуація з тенісними кортами та ж, що і з 2010 року, коли тенісний клуб подав у міську раду на затвердження проекти їх спорудження. Кортів нема. Тож тенісна громада нагадує і золочівській громаді і владі – досить вже займатись піаром та маніпуляціями, пора вирішувати питання, що входить в безпосереднє коло обов’язків.
Президент тенісного клубу “Олімп”
Роман Мерещак

Залишити відповідь

Next Post

Визначено, хто отримає подарункові квитки на концерт Зеновія Гучка та Олени Шах

31 травня 2018 року о 19 год. у Золочівському РНД відбудеться концерт Зеновія Гучка, Олени Шах та шоу-балету “Атлантік” Тетяни Мазуркіної. Отож, розіграні 3 квитки. Отримають квитки три переможці конкурсу: Лілія Столярчук, Галя Боднар, Зоряна Банайтус. Вітаємо переможців! Свої подарункові квиточки Ви можете забрати у нашому офісі, що за адресою […]