У Золочеві провели рейд щодо виявлення продажу алкоголю після 22:00 (відео)

alkoУ Золочеві правоохоронці спільно із представниками громадських організацій  та представниками ЗМІ провели рейд щодо виявлення випадків продажу алкоголю після 22:00.

В одній із торгових точок було виявлено дане правопорушення,  складено відповідні документи і буде вирішуватися правильність торгівлі того закладу. Про  це розповів “Золочів.нет” начальник Золочівського райвідділу міліції, підполковник міліції Петро Ковальчук.

Нагадаємо, що 12 серпня 2011 року, Х сесією Золочівської міської ради, було прийнято рішення «Про впорядкування продажу пива, слабкоалкогольних і алкогольних напоїв в роздрібній торгівельній мережі м. Золочева», де вказувалось, що продавати вищевказані напої після 22.00 і до 8.00 наступного дня – категорично забороняється. Проте, це рішення дуже часто не береться до уваги магазинами, що здійснюють продаж алкоголю на території міста.


Залишити відповідь

Next Post

У ДПЗВ "Сокіл" відбувся захід з нагоди відзначення 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

10 липня 2015 року у ДПЗВ “Сокіл” відбувся захід національно-патріотичного виховання з нагоди відзначення 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України (бесіда та спортивні змагання і естафети для дітей). У заході взяла участь заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин, провела бесіду, у якій зазначила, що […]