У Золочеві провела прийом громадян Прокурор Львівської області Ірина Діденко (відео)

2 грудня 2019 року у Золочівській місцевій прокуратурі відбувся зустріч прокурора Львівської області Ірини Діденко з громадою.

Після зустрічі прокурор провела брифінг.

Ми дізнавалися із якими проблемами приходили до прокурора люди, чи були скарги на роботу Золочівської місцевої прокуратури, чи може прокуратура сприяти відкриттю проваджень, якщо для прикладу, виконуються якісь роботи по ремонту (дороги, приміщення чи то вулиці) за завищеною вартістю?

Говорили про “гострі” теми: щодо золочівського смітника, щодо конфлікту довкола кінотеатру. Також, звернули увагу на питання про землі чиновників у селі Грабово, про землі у селі Червоне.

У питанні щодо трьох споруд – так званих “кіосків для любих друзів” на площі Вічевій у Золочеві, згодом Ірина Діденко нам уточнила, що за цим фактом зареєстровано провадження за ст. 197-1 ч.3 КК України, почали слідство.

На запитання, щодо пограбування у Золочеві будинку загиблого бійця під час його похорону, прокурор згодом уточнила, що обвинувальний акт щодо трьох обвинувачених, у вчиненні зазначеного злочину, розглядається Золочівським судом (щодо 1-го, наступне засідання 05.12) та Жовківським судом (щодо 2-х, на 12.12 заплановано дебати), обвинувачення підтримується прокурором Прокуратури Львівської області.

Next Post

Відбудеться прийом громадян заступником голови Львівської облради Богданом Гагалюком

У середу, 4 грудня 2019 року, у кабінеті голови Золочівської районної ради (за адресою: м. Золочів, вул. Чорновола,3, каб.№ 309) відбудеться особистий прийом громадян першим заступником голови Львівської обласної ради Гагалюком Богданом Миколайовичем. Час прийому: з 11.00 до 13.00 год. Поділіться цим у соцмережах: