У Золочеві проведуть конкурс «А коса у дівчини – райдуга»

kosa«А коса у дівчини – райдуга» – це конкурс, який проходитиме у місті Золочеві на площі Незалежності 24 серпня 2013 року, в рамках святкування 22-ї річниці Незалежності України. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.
Якщо ви володарка коси і не проти помірятися силою краси з іншими довгокосими красунями м. Золочева та Золочівського району, подайте заявку на участь у цьому конкурсі.

Для учасниць немає жодних вікових обмежень.

Заявку на участь просимо подавати до 15 серпня 2013 року за адресою: Золочівська РДА м. Золочів, вул. Чорновола 3, к.206. або на e-mail zolochiv_rda@ukr.net (з позначкою «На конкурс»).

Тел. для довідок 4-24-84.

Вкажіть довжину волосся, вік, професію (або номер школи чи назву навчального закладу, де ви навчаєтесь), хобі, тощо. А також, коротко напишіть свою історію: чому ви (чи ваша дитина) вирішили запустити волосся; які цікаві історії траплялися із вашою довгокосою красою; як доглядаєте за своїм «скарбом».

Важливо: не забудьте залишити номер свого мобільного телефону для зворотного зв’язку.

Залишити відповідь

Next Post

Гурт Бандурбенд живе новими піснями (відео)

Бандурбенд — український музичний гурт, заснований у 2005 році у місті Харків. Гурт грає у стилі роко-хопо-фанко-фолк, з елементами рок-н-ролу, рейву, реггі та етніки українською мовою.  У 2011 році  повністю оновився склад гурту. Чіпляти душу струнами бандури почала Надія Мельник. Яскраво зазвучав баян у руках Євгенії Кривеженко, мембрани барабанів затремтіли […]