У Золочеві проведе прийом акушер-гінеколог Стефан Хміль (відео)

Що цей світ без любові? Коли ранок починається із посмішки малюка, життя наповнюється новим сенсом. Якщо ви мрієте почути слово «Мама», якщо мрієте відчути радість материнства та батьківства, але довгоочікувані смужки на тесті не з’являються, це означає, що прийшов час для рішучих дій. Потрібно записатись на консультацію лікарів, за плечима яких – багаторічний позитивний досвід лікування усіх, навіть дуже складних форм жіночого та чоловічого безпліддя.

Вперше у Золочеві! 25 липня, у суботу, консультативний прийом з питань безпліддя буде проводити професор, доктор медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог, директор Медичного центру ПП «Клініка Професора С. Хміля» Хміль Стефан Володимирович. Прийом буде проводитись на базі Медичного центру «Здоров’я», оснащеного сучасним медичним обладнанням, за адресою: м. Золочів, вул. Січових Стрільців, 2 Г

Разом з професором Стефаном Володимировичем Хмілем прийом проводитиме досвідчений лікар Деленговська Валентина Анатоліївна – лікар-акушер-гінеколог І категорії, лікар УЗД, головний спеціаліст з питань планування сім’ї у Золочівському районі. Ультразвукова діагностика буде проводитись на сучасному ультразвуковому сканері із 3Д-4Д зображенням.

Попередній запис за телефоном: 096 302 33 73.

Next Post

Наживо: на Кільцевій дорозі у Золочеві авто втрапило в яму (відео)

20 липня 2020 року у м. Золочів на мості по Кільцевій дорозі (дорога на цвинтар, напрямок: м. Золочів в сторону с. Хильчиці) колесо авто провалилося в яму. Поділіться цим у соцмережах: