У ЗОЛОЧЕВІ ПРАВООХОРОНЦІ ПРИТЯГУЮТЬ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ МАТІР, ЩО НЕ ВИКОНУЄ ОБОВ’ЯЗКІВ ЩОДО ВИХОВАННЯ ДИТИНИ

До Золочівського відділу поліції звернувся по допомогу директор одного із професійних ліцеїв, який повідомив, що в їхньому навчальному закладі навчається учень з неблагополучної сім’ї.

“Підставою для звернення було те, що 16-річний учень даного навчального закладу систематично пропускав заняття та не проявляв ніякого інтересу до навчання.
По даному зверненню правоохоронці спільно з представниками служби у справах дітей та РЦСССДН Золочівської РДА перевірили по місцю проживання дану сім’ю. Як виявилося 49-річна мати хлопця не приділяла належної уваги вихованню сина, та не цікавилася життям і навчанням сина, також не відповідають належному стану і умови проживання даної дитини.
Інспектор сектору ювенальної превенції Золочівського відділу поліції Олена Лютікова, 19 грудня провела профілактично-роз’яснювальну бесіду із даною громадянкою та наголосила, що документом, який підтверджує відсутність дитини у навчальному закладі є довідка в якій вказується причина по якій дитина не може тимчасово відвідувати заклад, а батьків діти яких без поважних причин пропускають навчання буде притягнено до відповідальності.
Дану громадянку правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Санкція статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.” – про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділі поліції.