У Золочеві під час проведення Євро-2012 буде фан-зона

7 травня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо функціонування фан-зони у м. Золочеві під час проведення Євро-2012. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Сагатий, начальник райсанепідемстанції Ігор Білас, секретар Золочівської міської ради Дмитро Колодка, заступник начальника РВ ГУ МВС України у Львівській області Зеновій Козак, підприємці. Обговорено питання облаштування фан-зони у міському парку відпочинку. Про це нам повідомили у прес-службі Золочівської РДА.

Дано доручення присутнім оглянути територію для облаштування наметового містечка та придбання і забезпечення розміщення мультимедійної установки для трансляції футбольних матчів.

Залишити відповідь

Next Post

Діти із Золочева вийшли у фінал першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка

З метою підвищення рівня знань дітей про Національний банк України, його функції та завдання, а також виявлення творчих здібностей дітей, управлінням Національного банку України, у Львівській області спільно із управлінням освіти і науки облдержадміністрації, протягом березня та початку квітня 2012 року проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Національний банк […]